Slow
Travel
Guide

ДИВИТИСЯ ГІД

Місця

ВСІ СВОЇ

вул. Десятинна, 12

Завітай на виставку місцевих дизайнерських брендів.

Якщо твій приїзд у місто припав на вихідні, то вийди з хостела та піднімися на гору по Андріївському узвозу. Спочатку ти побачиш відому Андріївську церкву і вид на місто біля неї. За бажанням можеш зазирнути всередину. Далі йди в сусідню будівлю, де знаходиться та сама виставка. Вона проходить щотижня та триває два дні: субота й неділя. Тут зібрані найвідоміші українські бренди і є зона, де можна перекусити.

Підказка:

Відразу прикупи сувенірів собі та близьким. Це набагато цікавіше, аніж застарілі значки на розкладках.

РЕЙТАРСЬКА

вул. Рейтарська, 9

Випий кави в найулюбленішому дворику місцевих жителів.

Далі пропонуємо зазирнути в улюблений локалами дворик на вул. Рейтарській. Тут можна побачити мурал із воронами, який називається «Вісник життя», а також самих ворон, які й надихнули творця – харківського художника Олександра Бритцева. Мурали – це величезні графіті та мозаїки, що
прикрашають різні будівлі міста. Художники з України, Канади, Аргентини, Німеччини, Іспанії та Португалії розбавили пострадянський пейзаж міста сучасними візуальними міркуваннями про свободу, війну й екологію.

Підказка

У цьому ж дворику знаходиться кав’ярня «Каштан». Не лякайся пострадянського інтер’єру – у цьому фішка закладу. Радимо тобі замовити тут кращий у місті фільтр і шматочок хліба, щоб погодувати ворон.

НАМУ

вул. Грушевського, 6

Завітай у Національний художній музей (НАМУ).

Це зовсім небанальна рекомендація. Справа в тому, що недавно цей музей зробив ребрендинг, нову айдентику розробили хлопці з найвідомішого в країні креативного агентства Banda. А це означає, що музей став сучасним. Крім того, у музеї зробили апгрейд у холі – тепер там відчуваєш себе, як у фільмі
«Готель Гранд Будапешт».

Підказка

Не тікай звідси надто скоро. Тут можна потрапити на цікаву сучасну виставку та ознайомитися з історією нашої країни. Вхід усього 40 грн.

НАБЕРЕЖНАЯ

вул. Набережно-Хрещатицька, 7

Посидь на набережній Дніпра.

Пропонуємо зазирнути у найближчий до музею НАМУ супермаркет або булочну на Європейській площі, а потім спуститися секретною дорогою до Дніпра та з’їсти свій перекус, милуючись видом на Труханів острів.

Підказка

Якщо в тебе ще лишилися сили, пройди по мосту на сам острів і візьми напрокат велосипед. Там є приголомшлива велодоріжка крізь сосновий ліс, тобі обов'язково сподобається. А якщо ти приїхав у зимовий час, зазирни в один із закладів на Подолі та зроби невеличку перерву.

ЖОВТЕНЬ

вул. Костянтинівська, 26

Відвідай кінотеатр з історією.

Кінотеатр «Жовтень» почав роботу в 1931 році під назвою «Дев’яте Держкіно». Це один із перших кінотеатрів міста, його будівля виконана в стилі конструктивізму. Кінотеатр був дуже популярним у 1920-1930 рр. XX ст. Зараз він не менш популярний, місцеві його обожнюють. Радимо піти сюди на
фільм.

Підказка

Не переживай: ще одна особливість кінотеатру в тому, що деякі фільм йдуть англійською. Так що завітай на офіційний сайт кінотеатру та вибери щось для себе.

ЧОРНОМОРКА

вул. Ярославська, 5/2

Ти вже думаєш про вечерю?

«Чорноморка» – мережа із вже 6 закладів у Києві (ще один є в Одесі). Тут найсвіжіші морепродукти, які можна не тільки спробувати на місці, але й взяти з собою. Це заклад, який повністю передає дух міста біля Чорного моря – Одеси. Тому радимо, як будеш у Києві, перейнятися культурою південної
України.

Підказка

На Подолі (вул. Ярославська, 5/2) під «Чорноморкою» є «Оселедцева», яка швидко стала популярною: працює до 23:00, вибір у меню – величезний.

БАР «GRAILS»

вул. Межигірська, 22

Бар «Grails»

Нічне життя в місті також насичене, пропозицій, де можна чудово провести час – дуже багато. Ми ж радимо звернути увагу на бар «Grails» недалеко від нашого хостелу. Його ще називають бар «під домом». Він демократичний, невеликий, при цьому галасливий і відв’язний. А ще бармени тут готові обговорити з тобою все на світі.

Підказка

Оплата тільки готівкою.

А далі фристайл

Будь-яка вулиця

Обрати інший тур

АнтиТур
Free
Детальніше
ТУР У ЧОРНОБИЛЬ
від 99,62$
Детальніше
Твій travel-профіль
Free

У нас на сайті
дешевше,

аніж будь-де!

ДИВИТИСЬ ХОСТЕЛ
НАЙКРАЩА
ЦІНА

Місто подорожі

Дати подорожі

Кількість гостей