Kontakt

Na główną?

 

DREAM House Hostel Kyiv

 

DREAM House Hostel Kyiv

 

Kijów, Andriivckiy uzviz (zejście), 2d

+38 044 580 21 69, 095 703 29 79

kyiv@dream-hostels.com

Skype: dreamhousekiev

 

DREAM mini Hostel Odessa

 

DREAM mini Hostel Odessa

 

Odessa, plac Sobornyi, 12

+ 38 067 696 29 32, 095 045 20 63, 093 039 32 85

odessa@dream-hostels.com

Skype: dreamhostelodessa

 

DREAM Hostel Lviv

 

DREAM mini Hostel Odessa

 

Lviv, ul. Krakivska 5

+38 032 247 10 47, +38 099 055 71 31
 
lviv@dream-hostels.com

Skype: live:lviv_41

 

 

 

 

DREAM Hostel Warszwa

 

DREAM Hostel Warsaw

 

Warszawa, ul. Krakowskie Przedmiescie 55

+ 48 22 419 48 48, +48 22 419 48 49

warsaw@dream-hostels.com

Skype: dream.warsaw

 

DREAM Hostel Carpathians

 

DREAM Hostel Carpathians

 

Rakhiv, ul. Carpatska 8a

+38 093 752 02 28, 068 252 58 25

rakhiv@dream-hostels.com

Skype: dreamhostelrakhiv

 

DREAM Hostel Poltava

 

DREAM House Hostel Kyiv

 

Poltava, ul. Yevropeiska 7

+38 068 404 2255, +38 050 404 2255

poltava@dream-hostels.com

Skype: dreamhostelpoltava

 

DREAM Hostel Bratysława

 

DREAM mini Hostel Kharkiv

 

Bratysława, ul. Leškova 9/A

+421 233 000 237

bratislava@dream-hostels.com

 

 

DREAM Hostel Zaporizhzhia

 

Dream Hostel Zaporizhzhia

 

Zaporizhzhia, bulwar Sobornyi 155

+38 099 797 50 75, 067 420 19 90, 063 562 79 52

zp@dream-hostels.com

Skype: DreamHostelZp

 

 

 

© Dream-Family 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Cookie

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.

OK